Lezzet  Dünyamıza Hoş geldiniz!

Geleneksel kebap lezzetini, klasik kebapçılardan çok daha farklı bir konseptle sunan MARMARA ET KÖYLÜCE…

Damaklarda eşsiz tatlar bırakan, mevsimine göre malzemeler kullanılarak hazırlanan salataların dışında dekorasyonu ve atmosferi ile de keyifli bir ortam sunuyor, siz değerli dostlarımızı ağırlamak için heyecanlanıyoruz.

1980 yılından itibaren et ve tavuk sektöründe lider markalar içerisinde ticaret yapan idari kadromuz, restorancılık alanında da yeni bir çığır açmayı hedeflemiş ve her geçen gün yeni iyileştirmelerle sektöre yeni kazanımlar getirmektedir. Yenilenen dekorasyonuyla öncelik olarak hijyen, kalite, marka, ürün tüketimi ve güler yüzlü hizmet noktasına odaklanmıştır.

Hijyen
Marmara Et Köylüce olarak tüm personelimiz ve birimlerimiz günlük olarak hijyen standartlarına uyan ürünlerle stabilize edilip temizlik kontrollerinden geçerek hizmet vermektedir.

Kalite
Marmara Et Köylüce olarak bünyemizde çalışmakta olan gıda mühendisimiz tarafından tüm ürünlerimiz günlük olarak kontrol edilip işlenmektedir. Soğutucularımız ve ilgili donanımlarımız uluslararası standartlarda olup akredite edilmiş kurumlar tarafından kontrolü yapılmaktadır, ayrıca tüm ürünlerimiz sektöründe lider markalar tarafından tedarik edilmektedir.

Hizmet
Personelimiz iş alımlarında ilgili psikolojik testlerden geçirilerek özenle seçilmektedir. İş öncesi gerekli oryantasyonlar ve eğitimler verilerek siz değerli misafirlerimize güler yüzlü hizmet etmektedir.

cash loan no credit checkстоимость seoалекс восток краматорск